خدمات پس از فروش ResMed 

 

در شرکت احیا درمان پیشرفته، ما به ارائه بهترین خدمات پس از فروش برای محصولات ResMed متعهد هستیم. هدف ما تضمین رضایت کامل مشتریان و ارائه پشتیبانی فنی و تخصصی برای تمامی نیازهای آن‌ها است. خدمات پس از فروش ما شامل موارد زیر می‌شود:


آموزش و مشاوره

ما به آموزش و آگاهی‌رسانی مشتریان اهمیت ویژه‌ای می‌دهیم. تیم کارشناسان ما دوره‌های آموزشی جامعی برای کاربران و پرسنل درمانی ارائه می‌دهند تا بتوانند از تمامی قابلیت‌ها و امکانات محصولات ResMed بهره‌مند شوند.


تعمیرات و نگهداری

تیم تعمیرات و نگهداری ما مجهز به آخرین تکنولوژی‌ها و ابزارهای لازم برای تعمیر و نگهداری تجهیزات ResMed است. ما تضمین می‌کنیم که تمامی تعمیرات سریع و با کیفیت بالا انجام شود تا دستگاه‌ها همیشه در بهترین شرایط عملکردی قرار داشته باشند.سرویس های دوره ای و کالیبراسیون طبق توصیه ی کمپانی سازنده باید هر ۶ ماه انجام شود، بنابراین کارشناسان پشتیبانی ما با مشتریان تماس حاصل کرده و یا توسط پیامک اطلاع رسانی میکنند. خدمات ارائه شده در سرویس های دوره ای شامل:

  1. سرویس کامل توربوفن: که این کار موجب افزایش طول عمر دستگاه میشود.

  2. سرویس بورد اصلی

  3. رسوب زدایی مرطوب کننده: این امر علاوه بر حفظ سلامت دستگاه و بیمار باعث بهبود عملکرد مرطوب کننده نیز خواهد شد.

  4. تعویض فیلتر ورودی: این فیلتر با قدرت جذب بسیار بالا، مستقیما با موتور در ارتباط است و بعد از حداکثر ۶ ماه باید تعویض شود تا از ورود گرد و غبار به داخل موتور جلوگیری کند.

  5. کالیبراسون: در این مرحله سنسور های داخلی دستگاه تنظیم شده و منجر به افزایش دقت و صحت فشار موتور دستگاه خواهد شد.

  6.  

پشتیبانی فنی

ما در هر ساعت از شبانه‌روز آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات فنی مشتریان هستیم. تیم پشتیبانی ما از طریق تلفن، ایمیل و پلتفرم‌های آنلاین در دسترس است تا هرگونه مشکل را به سرعت حل کند.

 

تامین قطعات یدکی

ما تمامی قطعات یدکی مورد نیاز برای محصولات ResMed را فراهم می‌کنیم. با استفاده از قطعات یدکی اورجینال، ما به حفظ عملکرد بهینه و طول عمر بالای دستگاه‌ ها کمک می‌کنیم.


بروزرسانی نرم‌افزاری

محصولات ResMed به طور مداوم با بروزرسانی‌های نرم‌افزاری بهبود می‌یابند. ما این بروزرسانی‌ها را به صورت منظم و با هماهنگی مشتریان انجام می‌دهیم تا از جدیدترین امکانات و بهبودهای دستگاه‌ ها بهره‌مند شوند.